O firmie

Biuro Turystyczne „Sobótka” zostało założone w 2011 roku i jest prowadzone przez osoby, które postanowiły połączyć swoje pasje, zainteresowania oraz doświadczenie, by stworzyć oryginalną, ciekawą i wszechstronną ofertę turystyczną.

Naszym atutem jest nie tylko formalne wykształcenie kierunkowe, ale także wcześniejsza kilkuletnia działalność w zakresie przewodnictwa turystycznego i pilotażu wycieczek. Poznaliśmy wiele zakątków kraju i Europy, jako zwyczajni turyści oraz dzięki naszej pracy, dlatego też teraz z powodzeniem tworzymy oferty dla Państwa. Zapewniamy fachową kadrę przewodników i pilotów wycieczek, sprawdzoną bazę noclegowo-żywieniową, co gwarantuje wysoki poziom naszych usług oraz zadowolenie klientów.

Naszym celem jest organizacja imprez łączących aspekty krajoznawcze z wypoczynkiem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Specjalizujemy się w organizacji:

wycieczek szkolnych jedno i wielodniowych, krajowych i zagranicznych, tematycznych,
zielonych szkół, m.in. w parkach narodowych,
wycieczek integracyjnych dla nauczycieli i zakładów pracy,
zagranicznej turystyki przyjazdowej dla grup i turystów indywidualnych,
przewodnictwie i pilotażu wycieczek po kraju i Europie,

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować dowolny program na dowolnej trasie dla każdej grupy lub zmodyfikować już istniejący.

Posiadamy:

*zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych nr 748/9/2018

*gwarancję ubezpieczeniową OC firmy WIENER TU S. A. Vienna Insurance Group nr COR252403

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

 

Leszek

panleszekWłaściciel biura. Geograf z wykształcenia, a z zamiłowania podróżnik i turysta. Od 2003 roku zawodowo zajmuje się przewodnictwem oraz pilotażem wycieczek krajowych i zagranicznych. Przewodnik miejski po Wrocławiu, po Pradze z licencją czeską, przewodnik górski po Sudetach, pilot wycieczek, a także przodownik turystyki górskiej PTTK oraz instruktor przewodnictwa. Biegła znajomość języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

 

 

 

 

wycieczki Wrocław, wycieczki po Wrocławiu, wycieczki do Wrocławia, wycieczki z Wrocławia, pobyt we Wrocławiu, wycieczki po dolnym Śląsku, wycieczki po Polsce, wycieczki zagraniczne, wycieczki szkolne, wycieczki dla szkół, wycieczki dla dzieci, wycieczki dla nauczycieli, wycieczki dla firm, wycieczki firmowe, wycieczki dla zakładów pracy, wycieczki zakładowe, wycieczki pracownicze, wycieczki integracyjne, oprowadzanie po Wrocławiu, spacery po Wrocławiu, spacery z przewodnikiem, przewodnik po Wrocławiu, przewodnicy po Wrocławiu, Wrocław przewodnicy, przewodnicy Wrocław, Praga przewodnicy, przewodnicy Praga, Wrocław przewodnik, Praga przewodnik, przewodnik Wrocław, przewodnik Praga, Sudety przewodnicy, przewodnicy sudeccy, przewodnik sudecki, biuro turystyczne Wrocław, biuro podróży Wrocław, biura turystyczne Wrocław, biura podróży Wrocław