CZESKIE UZDROWISKA

Dzień 1

Decin – zamek z Ogrodem Różanym, stare miasto, widoki na przełom Łaby zwany „Czeską Szwajcarią”. Teplice – jedno z największych uzdrowisk w Czechach: spacer po dzielnicy uzdrowiskowej, w tym po trzech dużych parkach zdrojowych, możliwość zwiedzenia Ogrodu Botanicznego, wejście na wzgórze Dubravka (panorama miasta i Gór Kruszcowych).

Dzień 2

Karlovy Vary – największe spośród czeskich uzdrowisk: spacer po dzielnicy uzdrowiskowej, m. in. kolumnada z ujęciami wody z ciepłych źródeł, tzw. Vridlo (gejzer z tryskającą wodą o temp. ponad 70 stopni), zabytkowe hotele i sanatoria, kościół św. Marii Magdaleny, cerkiew prawosławna, wjazd kolejką linowo-terenową na wzgórze Diana (panorama miasta i okolicy), muzeum Becherovki z degustacją, możliwość kąpieli w odkrytym ciepłym basenie.

Dzień 3

Cheb – spacer po zabytkowej starówce. Frantiszkovy Lazne – spacer po uzdrowisku: m. in. promenada, zamek, kościół św. Mikołaja i Elżbiety. Komorni Hurka – rezerwat przyrody z torfowiskami, źródłami gazów i oznakami młodej działalności wulkanicznej.

Dzień 4

Mariańskie Lazne – jedno z najpiękniej położonych uzdrowisk, znane z festiwali muzycznych: spacer po parku i promenadzie, zwiedzanie Muzeum Chopina. Powrót późnym wieczorem.

Ilość osób płacących
46-50 41-45 36-40 30-35
Cena PLN na osobę
677 715 753 818
Wstępy +350 KC +350 KC +350 KC +350 KC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *