Turystyka przyjazdowa

Szanowni Państwo

Realizując turystyczne pasje, zamiłowanie do podróży oraz wykorzystując wieloletnie doświadczenie w obsłudze zagranicznej turystyki przyjazdowej założyliśmy w 2010r. Biuro Turystyczne „Sobótka”.

Zajmujemy się obsługą grup turystycznych oraz turystów indywidualnych odwiedzających Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia i Dolnego Śląska. Programy naszych wycieczek obejmują najciekawsze pod względem przyrodniczym, kulturowym i historycznym miejsca Polski. Proponujemy także szeroki wybór objazdów tematycznych.

Każda z naszych imprez uwzględnia indywidualne potrzeby oraz możliwości poszczególnych klientów. Dzięki sprawdzonej bazie hotelowej, żywieniowej, transportowej oraz fachowej kadrze przewodników i pilotów wycieczek gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie klientów.

Dlaczego Polska?

 Polska jest krajem niezwykłej urody, bogatym w zabytki oraz osobliwości przyrodnicze. Można tu podziwiać zarówno krajobrazy wysokich gór, jak i wspaniałych wybrzeży morskich z piaszczystymi plażami, krajobrazy pustynne, polarne, jak i ciekawe przykłady architektury miast i miasteczek. 13 zespołów zabytkowych wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, 10 na listę Rezerwatów Biosfery UNESCO, kolejnych 36 obiektów uznanych Pomnikami Historii, to tylko niektóre z miejsc wartych odwiedzenia w Polsce.

Zapraszamy zatem do niezwykłej podróży po Polsce!

 

BT „Sobótka”
Aldona Hormańska-Laskowska
Lech Laskowski