O firmie

Biuro Turystyczne „Sobótka” zostało założone w 2011 roku i jest prowadzone przez osoby, które postanowiły połączyć swoje pasje, zainteresowania oraz doświadczenie, by stworzyć oryginalną, ciekawą i wszechstronną ofertę turystyczną.

Naszym atutem jest nie tylko formalne wykształcenie kierunkowe, ale także wcześniejsza kilkuletnia działalność w zakresie przewodnictwa turystycznego i pilotażu wycieczek. Poznaliśmy wiele zakątków kraju i Europy, jako zwyczajni turyści oraz dzięki naszej pracy, dlatego też teraz z powodzeniem tworzymy oferty dla Państwa. Zapewniamy fachową kadrę przewodników i pilotów wycieczek, sprawdzoną bazę noclegowo-żywieniową, co gwarantuje wysoki poziom naszych usług oraz zadowolenie klientów.

Naszym celem jest organizacja imprez łączących aspekty krajoznawcze z wypoczynkiem i aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Specjalizujemy się w organizacji:

wycieczek szkolnych jedno i wielodniowych, krajowych i zagranicznych, tematycznych,
zielonych szkół, m.in. w parkach narodowych,
wycieczek integracyjnych dla nauczycieli i zakładów pracy,
zagranicznej turystyki przyjazdowej dla grup i turystów indywidualnych,
przewodnictwie i pilotażu wycieczek po kraju i Europie,

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować dowolny program na dowolnej trasie dla każdej grupy lub zmodyfikować już istniejący.

Posiadamy:

*zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego na organizację imprez turystycznych nr 748/9/2018

*gwarancję ubezpieczeniową OC firmy AXA nr 04.137.481

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

 

Leszek

Właściciel biura. Geograf z wykształcenia, a z zamiłowania podróżnik i turysta. Od 2003 roku zawodowo zajmuje się przewodnictwem oraz pilotażem wycieczek krajowych i zagranicznych. Przewodnik miejski po Wrocławiu, po Pradze z licencją czeską, przewodnik górski po Sudetach, pilot wycieczek, a także przodownik turystyki górskiej PTTK oraz instruktor przewodnictwa. Biegła znajomość języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.